Právě vyšlo

Slevy Ostrava

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)


Slevy Praha

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)


Slevy Brno

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Jak hledat skupinové slevy?
Zavoláme Vám

Jak hledat skupinové slevy?

Jak hledat skupinové slevy?

24. 4. 2013, 11:41

Skupinové nakupování je u nás relativně novým pojmem. Je to efektivní způsob, jak nakoupit přes internet a při tom výrazně ušetřit. Idea je prostá a tak jednoduchá. Skupinovou slevu známe třeba při návštěvě zámku, kdy přichází větší počet návštěvníků v jedné skupině.

Jednoduchý princip jak hledat skupinové slevy

Princip skupinového nakupování je velice jednoduchý. Na internetu se objeví nabídka, která je podmíněna nějakým minimálním počtem zájemců. K této nabídce se připojíte a nemusíte vůbec znát ostatní ze skupiny. Existují specializované servery, které tyto nabídky sbírají od prodávajících a dále je prezentují na internetu. někdy se také můžete setkat s pojmem hromadné nebo skupinové nakupování.

Mezník jak hledat skupinové slevy

Významným mezníkem pro skupinové nakupování je u nás rok 2010. Úspěchy zahraničních serverů se skupinovými slevami se staly inspirací pro některé české obchodníky. Na jaře roku 2010 vznikl český server Slevomat. cz a ten inspiroval dále jiné následovníky. Vznikly některé další servery, které se specializují na skupinové slevy. Někteří obchodníci začali nabízet skupinové nakupování na principu skupinových slev.

Aktuální nabídky pro firmy

Pro firmy může být dobrou a skvělou inspirací server Firemní slevy Jedná se o slevy na bázi telefonních čísel. Dále kredit 15 % navíc zdarma při nabití minimálně 100 CZK. Direct email – tak snadné, jednoduché a ekonomické oslovování zákazníků.

Tipy a jak hledat skupinové slevy

Bony bony velice zajímavý server s luxusním lázeňským pobytem v Karlových Varech. A také s nabídkou návštěvy muzea Becherovky. Dále atraktivní wellness pobyt v Hradci na Moravicí spojený s prohlídkou zámku.

Pro milovníky golfu – jak hledat skupinové slevy

Golfové slevy pro milovníky golfu a ne jenom pro ně určený tento server. Tří denní golfový balíček pro aktivní hráče golfu přímo v Karlových Varech. Ubytování v luxusním hotelu a s nabídkou pěti různých golfových areálů. Luxusní polopenze pro náročné. Postačí se pouze podívat na internet a máte mnoho inspirací k nákupům nebo jak strávit příjemně chvíle klidu a pohody o dovolené.
Zobrazení: 23337 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze