Právě vyšlo

Slevy Ústí nad Labem

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)
Slevy Karlovy Vary

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Aš
Zavoláme Vám

Slevy Aš

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte akční nabídky a slevy z města Aš? Na našem serveru naleznete seznam všech úžasných nabídek, které vám pomohou snížit výdaje. Hromadnými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Aš. Ve slevových akcích můžete kupovat takřka vše, včetně nářadí. Není nic lehčího než si na internetu najít slevy ve vašem městě Aš a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo online.

Akce Aš

Poloha města Aš v rámci okresu Cheb a správního obvodu obce s rozšířenou působností Aš (zahrnuje město Hranice a obce Hazlov, Krásná a Podhradí) Aš v roce 1825. Kresba W. Kreizinger. Aš (německy: Asch) je město na západě Čech v Karlovarském kraji, okrese Cheb. Město Aš leží v Ašském výběžku a je obklopeno ze tří stran Německem (Bavorskem a Saskem). Přímo zde i v blízkém okolí je několik hraničních přechodů s Německem. Počátkem roku 2012 zde žilo přes 13 tisíc obyvatel. Toto druhé nejzápadnější město České republiky je jedním ze 14 zakládajících členů česko-německého společenství Přátelé v srdci Evropy, někdy také označovaného za mikroregion. Aš je také členem sdružení Ašsko, jehož členy jsou obce bývalého ašského okresu.

  Základní informace o Karlových Varech

  Karlovy Vary (německy Karlsbad, anglicky Carlsbad) je statutární město v západních Čechách a metropole Karlovarského kraje. Počet obyvatel ve městě se pohybuje kolem 50 tisíc a rozloha činí 59,10 km². Je významným lázeňským střediskem se známým sklářským a potravinářským průmyslem.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze