Právě vyšlo

Slevy Olomouc

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)
Slevy Ostrava

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Český Krumlov
Zavoláme Vám

Slevy Český Krumlov

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte skvělé nabídky a slevy z města Český Krumlov? Na našem portálu naleznete seznam všech úžasných nabídek, které vám pomohou ušetřit peněženku. Hromadnými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Český Krumlov. Ve výprodejích můžete nakupovat takřka vše, včetně elektroniky. Není nic lehčího než si na internetových stránkách najít slevy ve vašem městě Český Krumlov a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo v internetových obchodech.

Akce Český Krumlov

Český Krumlov (německy Böhmisch Krumau, popřípadě Krummau) je okresní město v Jihočeském kraji, 22 km jihozápadně od Českých Budějovic. Rozkládá se pod hřebenem Blanského lesa a protéká jím řeka Vltava. Jedná se o významné turistické centrum Jižních Čech. Středověké centrum města, které obklopuje meandry Vltavy, je od roku 1963 městskou památkovou rezervací a od roku 1992 je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO . V roce 2003 bylo městskou památkovou zónou vyhlášeno předměstí Plešivec (jižně od historického jádra).

  Základní informace o Českých Budějovicích

  České Budějovice (německy Budweis, popřípadě Böhmisch Budweis) jsou statutární město a správní a kulturní metropole Jihočeského kraje. V roce 2011 zde žilo téměř 94 tisíc obyvatel. Leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše a nachází se v nich řada historických památek a muzeí. Pro ně a blízkost dalších historicky cenných míst (Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Vyšší Brod, Třeboň atd.) jsou častým cílem turistů. Ve městě sídlí Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a biskup římskokatolické českobudějovické diecéze. V celé českobudějovické aglomeraci s přilehlými obcemi a městy žije okolo 120 tisíc obyvatel.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze