Právě vyšlo

Slevy Hradec Králové

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)
Slevy Brno

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Cheb
Zavoláme Vám

Slevy Cheb

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte výhodné nabídky a slevy z města Cheb? Na našem portálu naleznete přehled všech atraktivních nabídek, které vám pomohou ušetřit peněženku. Skupinovými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Cheb. Ve výprodejích můžete nakupovat takřka vše, včetně služeb. Není nic lehčího než si na webu najít slevy ve vašem městě Cheb a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo v e-shopech.

Akce Cheb

Cheb (německy Eger, v chebském sudetoněmeckém nářečí Egha), je okresní město na západě Čech v Karlovarském kraji, okrese Cheb, ležící na řece Ohři. První historicky dochovaná zmínka o Chebu, centrálním městě celého někdejšího Chebska pochází z roku 1061. Hlavní průmysl je zde strojírenský, textilní, kovodělný, stavební, dřevozpracující a potravinářský. Do konce druhé světové války byla převážná část obyvatelstva německá a Cheb byl důležitou součástí Sudet. Po skončení války byli němečtí obyvatelé vysídleni a město se z velké části vylidnilo. V roce 2011 zde žilo přes 33 tisíc obyvatel.

  Základní informace o Karlových Varech

  Karlovy Vary (německy Karlsbad, anglicky Carlsbad) je statutární město v západních Čechách a metropole Karlovarského kraje. Počet obyvatel ve městě se pohybuje kolem 50 tisíc a rozloha činí 59,10 km². Je významným lázeňským střediskem se známým sklářským a potravinářským průmyslem.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze