Právě vyšlo

Slevy Plzeň

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)


Slevy Jihlava

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Chodov
Zavoláme Vám

Slevy Chodov

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte akční nabídky a slevy z města Chodov? Na našem portálu naleznete souhrn všech skvělých nabídek, které vám pomohou ušetřit peněženku. Skupinovými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Chodov. Ve slevových akcích můžete nakupovat takřka vše, včetně nářadí. Není nic lehčího než si na internetu najít slevy ve vašem městě Chodov a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo v internetových obchodech.

Akce Chodov

Poloha města Chodov v rámci okresu Sokolov a správního obvodu obce s rozšířenou působností Sokolov Chodov (německy Chodau) je druhé největší město v okrese Sokolov, především průmyslového charakteru, se zachovalou tradicí výroby porcelánu. V chodovské manufaktuře Thun (původně H a C) se vyrábí světoznámý růžový porcelán.

  Základní informace o Karlových Varech

  Karlovy Vary (německy Karlsbad, anglicky Carlsbad) je statutární město v západních Čechách a metropole Karlovarského kraje. Počet obyvatel ve městě se pohybuje kolem 50 tisíc a rozloha činí 59,10 km². Je významným lázeňským střediskem se známým sklářským a potravinářským průmyslem.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client664/web1664/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client664/web1664/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
  14 600,- Kč
  Detail