Právě vyšlo


Výprodeje a slevy

24. 4. 2013, 11:28 | Diskuze (0)


Slevy Liberec

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Chrudim
Zavoláme Vám

Slevy Chrudim

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte skvělé nabídky a slevy z města Chrudim? Na našem portálu naleznete přehled všech skvělých nabídek, které vám pomohou ušetřit peníze. Hromadnými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Chrudim. Ve výprodejích můžete kupovat takřka vše, včetně elektroniky. Není nic lehčího než si na internetu najít slevy ve vašem městě Chrudim a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo na webu.

Akce Chrudim

Chrudim (2. pád Chrudimi i Chrudimě) je okresní město, druhé největší město v Pardubickém kraji. Leží 110 km východně od Prahy, asi 11 km jižně od Pardubic a 120 km severozápadně od Brna. Ve městě v roce 2011 žilo přes 23 tisíc obyvatel. Spolu se sousedními Slatiňanami a nejbližšími obcemi vytváří městskou aglomeraci, která má zhruba 30 tisíc obyvatel. Sídlí zde okresní soud.

  Základní informace o Pardubicích

  Pardubice jsou statutární město na východě Čech a metropole Pardubického kraje s výraznou správní, obytnou, obslužnou a výrobní funkcí pardubicko-hradecké aglomerace. Leží ve východní části Polabí, na soutoku řek Labe a Chrudimky. Mají téměř 90 tisíc obyvatel. Sídlí zde Univerzita Pardubice a v historickém centru je od roku 1964 městská památková rezervace.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze