Právě vyšlo

Slevy Ostrava

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)
Slevy Liberec

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Doksy
Zavoláme Vám

Slevy Doksy

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte akční nabídky a slevy z města Doksy? Na našem webu naleznete seznam všech výhodných nabídek, které vám pomohou ušetřit peníze. Skupinovými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Doksy. Ve výprodejích můžete pořizovat takřka vše, včetně elektroniky. Není nic lehčího než si na internetu najít slevy ve vašem městě Doksy a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo na internetu.

Akce Doksy

Doksy (něm. Hirschberg nebo Bad Hirschberg) jsou město v jižní části okresu Česká Lípa, v Libereckém kraji. Jde o jedno z nejznámějších a nejvyhledávanějších rekreačních středisek v České republice, zejména v letních měsících. Leží na břehu Máchova jezera u silničního tahu I/38 mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou a železniční tratě 080. Jeho součástí jsou i Staré Splavy.

  Základní informace o Liberci

  Liberec (německy Reichenberg) je statutární město na severu Čech a krajské město Libereckého kraje. Má přes 100 tisíc obyvatel a je tak pátým největším českým městem (třetím v Čechách). Spolu se sousedním Jabloncem nad Nisou a okolními nejbližšími obcemi[p 1] vytváří aglomeraci, která má zhruba 170 tisíc obyvatel. Je zakládajícím členem Euroregionu Nisa, od roku 2004 i jeho hlavním městem. Okres Liberec se skládá z 59 obcí, liberecký obvod obce s rozšířenou působností z 28 obcí. Působí zde okresní soud i pobočka soudu krajského.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze