Právě vyšlo

Slevy Karlovy Vary

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)
Slevy Liberec

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Jablonec nad Nisou
Zavoláme Vám

Slevy Jablonec nad Nisou

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte výhodné nabídky a slevy z města Jablonec nad Nisou? Na našem serveru naleznete přehled všech atraktivních nabídek, které vám pomohou ušetřit peněženku. slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Jablonec nad Nisou. Ve slevových akcích můžete nakupovat takřka vše, včetně služeb. Není nic lehčího než si na internetových stránkách najít slevy ve vašem městě Jablonec nad Nisou a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo v e-shopech.

Akce Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou (německy Gablonz an der Neiße, polsky Jabłoniec nad Nysą) je statutární město v Libereckém kraji, 9 km jihovýchodně od Liberce, v údolí řeky Nisy a jejich přítoků. V roce 2011 zde žilo zhruba 45 tisíc obyvatel a má rozlohu 31,38 km2. Je sídlem okresu Jablonec nad Nisou a patří do volebního obvodu č. 35 pro volby do Senátu. Město je proslulé výrobou skla a bižuterie. Nabízí také vyžití v množství sportovních i turistických aktivit v atraktivním okolí města, které tvoří jak romantické Maloskalsko, tak populární Jizerské hory. Je v něm zastoupena i řada jiných odvětví průmyslu.

  Základní informace o Liberci

  Liberec (německy Reichenberg) je statutární město na severu Čech a krajské město Libereckého kraje. Má přes 100 tisíc obyvatel a je tak pátým největším českým městem (třetím v Čechách). Spolu se sousedním Jabloncem nad Nisou a okolními nejbližšími obcemi[p 1] vytváří aglomeraci, která má zhruba 170 tisíc obyvatel. Je zakládajícím členem Euroregionu Nisa, od roku 2004 i jeho hlavním městem. Okres Liberec se skládá z 59 obcí, liberecký obvod obce s rozšířenou působností z 28 obcí. Působí zde okresní soud i pobočka soudu krajského.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze