Právě vyšlo

Slevy České Budějovice

24. 4. 2013, 14:21 | Diskuze (0)
Slevy Pardubice

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Jilemnice
Zavoláme Vám

Slevy Jilemnice

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte výhodné nabídky a slevy z města Jilemnice? Na našem serveru naleznete seznam všech atraktivních nabídek, které vám pomohou snížit výdaje. Hromadnými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Jilemnice. Ve slevových akcích můžete kupovat takřka vše, včetně nápojů. Není nic lehčího než si na internetových stránkách najít slevy ve vašem městě Jilemnice a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo na webu.

Akce Jilemnice

Jilemnice (německy Starkenbach) je podkrkonošské město v okrese Semily. Jde o jedno z měst soupeřících o název „brána do Krkonoš“. Město je spádovou obcí pro střed západní části Krkonoš a Podkrkonoší a přirozeným centrem této oblasti. Zajímavý je půdorys centra města, ukazující na jeho plánovité založení, nikoliv na živelné osídlení. V roce 1894 zde vznikl Český krkonošský spolek SKI Jilemnice, nejstarší český lyžarský spolek.

  Základní informace o Liberci

  Liberec (německy Reichenberg) je statutární město na severu Čech a krajské město Libereckého kraje. Má přes 100 tisíc obyvatel a je tak pátým největším českým městem (třetím v Čechách). Spolu se sousedním Jabloncem nad Nisou a okolními nejbližšími obcemi[p 1] vytváří aglomeraci, která má zhruba 170 tisíc obyvatel. Je zakládajícím členem Euroregionu Nisa, od roku 2004 i jeho hlavním městem. Okres Liberec se skládá z 59 obcí, liberecký obvod obce s rozšířenou působností z 28 obcí. Působí zde okresní soud i pobočka soudu krajského.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze