Právě vyšlo


Slevy Zlín

24. 4. 2013, 14:18 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Kroměříž
Zavoláme Vám

Slevy Kroměříž

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte skvělé nabídky a slevy z města Kroměříž? Na našem webu naleznete seznam všech úžasných nabídek, které vám pomohou ušetřit. slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Kroměříž. Ve slevových akcích můžete pořizovat takřka vše, včetně nápojů. Není nic lehčího než si na internetových stránkách najít slevy ve vašem městě Kroměříž a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo on-line.

Akce Kroměříž

Kroměříž (německy Kremsier), přezdívaná Hanácké Athény, je okresní město ve Zlínském kraji. Leží na řece Moravě při jižním konci Hornomoravského úvalu a zároveň v jižním cípu úrodné Hané. V roce 2011 zde žilo 29 tisíc obyvatel. V roce 1997 byla Kroměříž vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky a o rok později byl zdejší Arcibiskupský zámek spolu s Květnou a Podzámeckou zahradou zapsán na listinu světového kulturního dědictví UNESCO. Ve městě se tradičně pořádá mezinárodní festival vojenských dechových hudeb a mezinárodní festival duchovní hudby FORFEST. Na kraji města se nachází Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž (dříve Výzkumný ústav obilnářský aj., založen 1951), který se zabývá výzkumem a šlechtěním obilnin.

  Základní informace o Zlíně

  Zlín (německy Zlin, v letech 1949–1989 Gottwaldov) je statutární město na východě Moravy. Leží v údolí řeky Dřevnice na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Je centrem Zlínského kraje a v roce 2011 mělo 76 tisíc obyvatel. Počet obyvatel se rok od roku snižuje kvůli odtrhávání některých městských částí od Zlína. Ve zlínské aglomeraci žije kolem 100 tisíc obyvatel.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client664/web1664/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client664/web1664/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
  14 600,- Kč
  Detail