Právě vyšlo

Slevy Zlín

24. 4. 2013, 14:18 | Diskuze (0)


Slevy Praha

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)


Slevy Pardubice

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Milevsko
Zavoláme Vám

Slevy Milevsko

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte akční nabídky a slevy z města Milevsko? Na našem portálu naleznete přehled všech úžasných nabídek, které vám pomohou ušetřit. Skupinovými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Milevsko. Ve výprodejích můžete pořizovat takřka vše, včetně sportovních potřeb. Není nic lehčího než si na internetu najít slevy ve vašem městě Milevsko a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo na internetu.

Akce Milevsko

Milevsko (německy Mühlhausen) je město v okrese Písek v Jihočeském kraji, 22 km severovýchodně od Písku a 22 km západně od Tábora na Milevském potoce. V roce 2011 zde žilo přes 8 tisíc obyvatel. Město je známé především díky závodům pro výrobu vzduchotechnických zařízení – ZVVZ. Každoročně se zde pořádá jarní maškarní průvod. Milevské maškary mají více než stoletou tradici.

  Základní informace o Českých Budějovicích

  České Budějovice (německy Budweis, popřípadě Böhmisch Budweis) jsou statutární město a správní a kulturní metropole Jihočeského kraje. V roce 2011 zde žilo téměř 94 tisíc obyvatel. Leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše a nachází se v nich řada historických památek a muzeí. Pro ně a blízkost dalších historicky cenných míst (Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Vyšší Brod, Třeboň atd.) jsou častým cílem turistů. Ve městě sídlí Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a biskup římskokatolické českobudějovické diecéze. V celé českobudějovické aglomeraci s přilehlými obcemi a městy žije okolo 120 tisíc obyvatel.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze