Právě vyšlo

Slevy Ostrava

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)


Slevy Jihlava

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Prachatice
Zavoláme Vám

Slevy Prachatice

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte výhodné nabídky a slevy z města Prachatice? Na našem serveru naleznete souhrn všech skvělých nabídek, které vám pomohou snížit výdaje. Skupinovými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Prachatice. Ve výprodejích můžete nakupovat takřka vše, včetně šperků. Není nic lehčího než si na internetu najít slevy ve vašem městě Prachatice a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo na internetu.

Akce Prachatice

Prachatice (německy Prachatitz) jsou okresní město v jižních Čechách, 35 km západně od Českých Budějovic. V roce 2011 zde žilo přes 11 tisíc obyvatel.

  Základní informace o Českých Budějovicích

  České Budějovice (německy Budweis, popřípadě Böhmisch Budweis) jsou statutární město a správní a kulturní metropole Jihočeského kraje. V roce 2011 zde žilo téměř 94 tisíc obyvatel. Leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše a nachází se v nich řada historických památek a muzeí. Pro ně a blízkost dalších historicky cenných míst (Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Vyšší Brod, Třeboň atd.) jsou častým cílem turistů. Ve městě sídlí Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a biskup římskokatolické českobudějovické diecéze. V celé českobudějovické aglomeraci s přilehlými obcemi a městy žije okolo 120 tisíc obyvatel.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze