Právě vyšlo


Výprodeje a slevy

24. 4. 2013, 11:28 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Přelouč
Zavoláme Vám

Slevy Přelouč

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte akční nabídky a slevy z města Přelouč? Na našem serveru naleznete přehled všech atraktivních nabídek, které vám pomohou snížit výdaje. Hromadnými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Přelouč. Ve výprodejích můžete nakupovat takřka vše, včetně služeb. Není nic lehčího než si na internetu najít slevy ve vašem městě Přelouč a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo on-line.

Akce Přelouč

Přelouč se nachází asi dvanáct kilometrů západně od krajského města Pardubice. Město s jádrem na levém břehu řeky Labe se skládá z osmi místních částí – Přelouč, Klenovka, Lhota, Lohenice, Mělice, Škudly, Štěpánov a Tupesy.

  Základní informace o Pardubicích

  Pardubice jsou statutární město na východě Čech a metropole Pardubického kraje s výraznou správní, obytnou, obslužnou a výrobní funkcí pardubicko-hradecké aglomerace. Leží ve východní části Polabí, na soutoku řek Labe a Chrudimky. Mají téměř 90 tisíc obyvatel. Sídlí zde Univerzita Pardubice a v historickém centru je od roku 1964 městská památková rezervace.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client664/web1664/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client664/web1664/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
  14 600,- Kč
  Detail