Právě vyšlo

Výprodeje a slevy

24. 4. 2013, 11:28 | Diskuze (0)


Slevy Pardubice

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)


Slevy Brno

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Sezimovo Ústí
Zavoláme Vám

Slevy Sezimovo Ústí

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte výhodné nabídky a slevy z města Sezimovo Ústí? Na našem portálu naleznete seznam všech výhodných nabídek, které vám pomohou ušetřit peníze. Hromadnými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Sezimovo Ústí. Ve slevových akcích můžete kupovat takřka vše, včetně oblečení. Není nic lehčího než si na internetu najít slevy ve vašem městě Sezimovo Ústí a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo na internetu.

Akce Sezimovo Ústí

Sezimovo Ústí (německy Alttabor) je město v okrese Tábor v Jihočeském kraji, 4 km jižně od Tábora na soutoku Kozského potoka a Lužnice. V roce 2011 zde žilo přes 7 tisíc obyvatel.

  Základní informace o Českých Budějovicích

  České Budějovice (německy Budweis, popřípadě Böhmisch Budweis) jsou statutární město a správní a kulturní metropole Jihočeského kraje. V roce 2011 zde žilo téměř 94 tisíc obyvatel. Leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše a nachází se v nich řada historických památek a muzeí. Pro ně a blízkost dalších historicky cenných míst (Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Vyšší Brod, Třeboň atd.) jsou častým cílem turistů. Ve městě sídlí Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a biskup římskokatolické českobudějovické diecéze. V celé českobudějovické aglomeraci s přilehlými obcemi a městy žije okolo 120 tisíc obyvatel.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze