Právě vyšlo

Slevy Olomouc

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)
Slevy Brno

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Třeboň
Zavoláme Vám

Slevy Třeboň

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte skvělé nabídky a slevy z města Třeboň? Na našem portálu naleznete souhrn všech úžasných nabídek, které vám pomohou ušetřit. slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Třeboň. Ve výprodejích můžete kupovat takřka vše, včetně oblečení. Není nic lehčího než si na internetu najít slevy ve vašem městě Třeboň a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo na internetu.

Akce Třeboň

Třeboň (německy Wittingau, tj. „Vítkův Luh“) je město v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji, 22 km východně od Českých Budějovic, v Třeboňské pánvi na Zlaté stoce mezi rybníky Svět a Rožmberk. V roce 2011 zde žilo přes 8,5 tisíce trvale hlášených obyvatel. Je lázeňským městem a střediskem CHKO Třeboňsko.

  Základní informace o Českých Budějovicích

  České Budějovice (německy Budweis, popřípadě Böhmisch Budweis) jsou statutární město a správní a kulturní metropole Jihočeského kraje. V roce 2011 zde žilo téměř 94 tisíc obyvatel. Leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše a nachází se v nich řada historických památek a muzeí. Pro ně a blízkost dalších historicky cenných míst (Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Vyšší Brod, Třeboň atd.) jsou častým cílem turistů. Ve městě sídlí Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a biskup římskokatolické českobudějovické diecéze. V celé českobudějovické aglomeraci s přilehlými obcemi a městy žije okolo 120 tisíc obyvatel.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze