Právě vyšlo


Slevy Jihlava

24. 4. 2013, 14:19 | Diskuze (0)


Výprodeje a slevy

24. 4. 2013, 11:28 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Velká Bíteš
Zavoláme Vám

Slevy Velká Bíteš

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte akční nabídky a slevy z města Velká Bíteš? Na našem serveru naleznete přehled všech atraktivních nabídek, které vám pomohou ušetřit. Skupinovými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Velká Bíteš. Ve výprodejích můžete nakupovat takřka vše, včetně nápojů. Není nic lehčího než si na internetových stránkách najít slevy ve vašem městě Velká Bíteš a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo na webu.

Akce Velká Bíteš

Velká Bíteš (dříve Velká Byteš[2]) je město na Moravě v okrese Žďár nad Sázavou, ve východní části Českomoravské vrchoviny, přibližně 30 km od moravské metropole Brna. Město je součástí kraje Vysočina a je jedním z mikroregionálních center.

  Základní informace o Jihlavě

  Jihlava (německy Iglau), je statutární město, původně pouze moravské, dnes po obou stranách česko-moravské zemské hranice (tvořené zčásti řekou Jihlavou). Historické město, založené ve 13. století jako hornické s těžbou stříbra, je od roku 1982 městskou památkovou rezervací a od roku 2000 centrem Kraje Vysočina. Město má přes 50 tisíc obyvatel a od roku 2004 Vysokou školu polytechnickou. V Jihlavě je významný průmysl, zoologická zahrada a vaří se zde pivo Ježek. Historické jádro je městskou památkovou rezervací.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze