Právě vyšlo


Slevy Karlovy Vary

24. 4. 2013, 14:20 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: Slevu.cz » Slevy Vodňany
Zavoláme Vám

Slevy Vodňany

22. 4. 2013, 13:25

Hledáte skvělé nabídky a slevy z města Vodňany? Na našem serveru naleznete seznam všech skvělých nabídek, které vám pomohou snížit výdaje. Skupinovými slevami lze ušetřit i ve Vašem městě Vodňany. Ve slevových akcích můžete nakupovat takřka vše, včetně elektroniky. Není nic lehčího než si na webu najít slevy ve vašem městě Vodňany a vydat se nakupovat nebo můžete nakupovat přímo v e-shopech.

Akce Vodňany

Vodňany (německy Wodnian) jsou město v okrese Strakonice v Jihočeském kraji, 29 km severozápadně od Českých Budějovic na řece Blanici. Město má rozlohu 36,35 km² a v roce 2011 zde žilo 7 tisíc obyvatel. PSČ zdejší pošty je 389 01. Město je známé svou rybářskou a rybníkářskou tradicí.

  Základní informace o Českých Budějovicích

  České Budějovice (německy Budweis, popřípadě Böhmisch Budweis) jsou statutární město a správní a kulturní metropole Jihočeského kraje. V roce 2011 zde žilo téměř 94 tisíc obyvatel. Leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše a nachází se v nich řada historických památek a muzeí. Pro ně a blízkost dalších historicky cenných míst (Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Vyšší Brod, Třeboň atd.) jsou častým cílem turistů. Ve městě sídlí Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a biskup římskokatolické českobudějovické diecéze. V celé českobudějovické aglomeraci s přilehlými obcemi a městy žije okolo 120 tisíc obyvatel.

  Zdroj: Wikipedia


  Poslední názory
  celkem komentářů: 0
  diskuze

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client664/web1664/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client664/web1664/web/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
  14 600,- Kč
  Detail